صفحه اصلی > صفحه نخست > چارت معاونت تبلیغ و امور فرهنگی > معاونت استان 
معاونت استان


جلسه قطب یک کشوری ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش
فعالیت 4 هزار روحانی رسمی در آموزش و پرورش کشور
جلسه قطب یک کشوری ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش استان های: مازندران، قزوین، شهر تهران، البرز، قم، مرکزی و گیلان در مجتمع فرهنگی و رفاهی دهکده ساحلی بند انزلی برگزار شد.
 ١٢:٤٢ - يکشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام والمسلمین شفیعی ضمن تبریک اعیاد شعبانیه وولادت حضرت علی اکبر (ع)
تربیت اسلامی جوانان منوط به شناسایی نیاز آنان است
تربیت اسلامی جوانان منوط به شناسایی نیازهای آن‌هاست. اگر ما به نیاز ابراز وجود داشتن، الگوی مناسب، هدف متعالی و نیاز به حمایت جوانان پاسخ ندهیم، دشمن با پاسخ‌های کاذب و در قالب عرفان‎های نوظهور و پاسخ‌های مقطعی آن‌ها را جذب خود می‌کند.
 ١٠:٥٤ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
(11 شعبان) ، ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان
در کشور عزیزمان ایران، روز ولادت حضرت علی اکبر (ع) در ۱۱ شعبان، روز جوان نامگذاری شده است. جوانی، آغاز شکفتن است. جوانی، میلاد دوباره انسان است. انسان در جوانی، بار تکلیف الهی را به تازگی بر دوش گرفته است. خداوند، بسیاری از نعمت هایش را در جوانی به انسان ارزانی می‌دارد.جوانی، موهبتی از جانب خداوند است. جوانی، ثروتی است که انسان باید آن را جز دربهای بهشت، خرج نکند. پس خوشا به حال آنان که جوانی را قدر می‌دانند و این گوهر گرانبها را در راه سعادت خویش، به کار می‌گیرند.
 ١٢:٠٩ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه کمیته هدایت تبلیغی استان مرکزی
این نشست به همت اداره کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و با با حضور حجت الاسلام والمسلمین سعید روستا آزاد، معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی و حجت الاسلام صفر قربان پور مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان مرکزی وحجت الاسلام علی شفیعی معاون تبلیغ وفرهنگی حوزه علمیه استان مرکزی ونمایندگا ن مجمع طلاب ومسوولین گروههای تبلیغی همراه بود، در سالن معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی قم برگزار شد.
 ١٢:٠٧ - چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح تبلیغی تربیت محور در مدارس استان مرکزی
با همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش استان پیرو تفاهم‌نامه منعقدشده میان معاونت محترم فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه و اداره کل آموزش و پرورش استان، طرح تبلیغی تربیت محور در 3 مدرسه استان در سال جاری اجرا شد .
 ١٢:٠١ - چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین شفیعی معاون تبلیغ و امور فرهنگی در حاشیه جشنواره نشاط آسمانی:
از عواملی که می ‌تواند دانش آموزان را بعنوان سرمایه ملی برای رشد بهینه و کیفی آماده سازد، مهارت ‌های رفتاری است که در محیط آموخته می ‌شود نه فقط محفوظات علمی
دانش ‌آموزان مهم ‌ترین رکن نظام آموزش و پرورش هر کشوری محسوب می ‌شوند و از عواملی که می ‌تواند این سرمایه ملی آماده سازد، مهارت ‌های رفتاری است که در محیط آموخته می ‌شود نه فقط محفوظات علمی
 ١٣:١٠ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جشنواره نشاط آسمانی با حضور مبلّغین طرح مدارس امین
جشنواره آسمانی ویژه دانش آموزان منتخب مسابقات قرآن،عترت و نماز در استان مرکزی با حضور 700دانش آموز دختر و پسر توسط 30 نفر از مبلّغین طرح مدارس امین در اردوگاه فرهنگی، تربیتی امیر کبیر(شازند)به مدت دو روز برگزار شد.
 ٠٨:٤٦ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه معاونین تبلیغ استان با حضور مدیر امور استان ها و مدیر اعزام و پشتیبانی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه
جلسه معاونین تبلیغ استان مرکزی با حضور حجت الاسلام و المسلمین آقای محمدی مدیر محترم امور استان ها و حجت الاسلام و المسلمین آقای غفاری مدیر محترم اعزام و پشتیبانی معاونت تبلیغ و امور فرهنگی و حجت الاسلام و المسلمین آقای شفیعی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان و همچنین معاونین تبلیغ شهرستان های استان مرکزی در مورخ1/2/1397 در سالن جلسات مرکز مدیریت حوزه علمیه استان مرکزی برگزار شد.
 ٠٩:٣٩ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقای نبوی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه‌های علمیه
هنرمندان متعهد آثار جذاب تولید کنند/فناوری‌ها را در اختیار ارزش‌های دینی قرار دهیم
امروز از آن سمت مرزها محتواهای هنری برای مردم کشورمان تولید می شود، اما می توانیم به گونه ای عمل کنیم که فناوری ها را در اختیار ارزش های دینی قرار بدهیم
 ١٣:٥٩ - شنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین آقای ثاقب در کارگاه آموزشی اصول و مبانی تربیت قشر جوان و نوجوان
از جمله محور های اساسی مبانی تربیتی (هست و نیست )انسان شناسی،باور به معنای زندگی و باور به هدف داری زندگی است و از محور های اساسی اصول تربیتی (باید ها و نباید ها)اصل قابلیت انسان به رشد و کمال ،اصل ایمان و عمل صالح می باشد که تمامی این موارد از ابزار رسیدن به کمال می باشد.
 ١٠:٠٣ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقویم و اعمال ماه شعبان المعظم
شعبان یا شَعبان المُعَظّم هشتمین ماه در تقویم هجری قمری، یکی از عزیزترین ماه‌های اسلامی و منسوب به پیامبر(ص). شعبان از ریشه شعب است و از آنجا که در این ماه روزی مؤمنان و حسنه در آن منشعب و بسیار می‌گردد، این ماه شعبان نام گرفت.
 ١٠:١١ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نگاهی به زندگینامه مقام معظم رهبری در سالروز ولادت ایشان (29فروردین ماه)
سید علی حسینی خامنه‌ای فرزند مرحوم حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج سید جواد حسینی خامنه‌ای، در فروردین‌ماه سال ۱۳۱۸ شمسی برابر با ۱۳۵۸ قمری در مشهد مقدس چشم به جهان گشود. او دومین پسر خانواده بود و زندگی مرحوم سید جواد خامنه‌ای هم مانند بیشتر روحانیون و مدرسان علوم دینی، بسیار ساده: «پدرم روحانی معروفی بود، اما خیلی پارسا و گوشه‌گیر [...] زندگی ما به‌سختی میگذشت. من یادم هست شب‌هایی اتفاق می‌افتاد که در منزل ما شام نبود. مادرم با زحمت برای ما شام تهیه میکرد. [...] آن شام هم نان و کشمش بود.» خانه‌ای که خانواده‌ی سید جواد در آن زندگی میکردند در یکی از محله‌های فقیرنشین مشهد بود: «منزل پدری من که در آن متولد شده‌ام، تا چهار پنج سالگی من، یک خانه‌ی ۶۰ ـ ۷۰ متری در محله‌ی فقیرنشین مشهد بود که فقط یک اتاق داشت و یک زیرزمین تاریک و خفه‌ای! هنگامی که برای پدرم میهمان میآمد -و معمولاً پدر بنا بر این که روحانی و محل مراجعه مردم بود، میهمان داشت...
 ١١:٢٧ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام و المسلمین آقای شفیعی معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان در جلسه کمیته تبلیغ و اطلاع رسانی شورای هماهنگی نهادهای حوزوی استان مرکزی
نظارت و ارزیابی بعنوان یک اصل مهم انکارناپذیر،سبب حرکت به سمت اهداف و سلامت کاری مجموعه می باشد
امروزه با توجه به شرایط کنونی و وضعیت تبلیغی در جامعه،یکی از ضرورت هایی که می بایست در بحث نظارت به آن توجه کرد،نظارت واحد است و این امر خود تضمین کننده اقدامات و فعالیت های صورت گرفته قرار می گیرد و نتیجه این می شود که نظارت با یک فرایند واحد براساس ملاک و معیار واحد انجام گردد
 ١٠:٤٩ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز مدیریت حوزه های علمیه
بیستمین همایش "کتاب سال حوزه"
بیستمین همایش کتاب سال حوزه، برای پذیرش آثار منتشر شده حوزویان و پایان نامه های دفاع شده سطح چهار در سال 1396 از سوی دبیرخانه همایش، فراخوان شد.
 ٠٩:٣٧ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مرکز مدیریت حوزه های علمیه
برخی دولت های اسلامی در حمله به سوریه برگ ننگی به نام خود ثبت کردند
مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن محکوم نمودن حمله موشکی غرب به سوریه تصریح کرد: جای بسی تاسف است که برخی دولت های اسلامی با این جنایت آشکار همراهی و آنرا تایید کرده و برگ ننگی را در تاریخ به نام و یاد خود ثبت کرده اند.
 ٠٩:٢٦ - دوشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>